1 800 դրամը ռուբլիով
07.08.2026-ի դրությամբ 1 800 դրամը կազմում է 404.26 ռուբլին՝ ըստ ՀՀ ԿԲ կուրսի։ Առցանց փոխարկիչը կօգնի հաշվարկել ցանկացած գումարի արժեքը AMD-ից RUB։ Փոխանակման համար կարելի է համեմատել բանկերի առաջարկները․ վաճառք՝ 375-ից մինչև 392.15֏:
Թարմացված է : Aug 07, 21:43
1 800 ՀՀ դրամի արժեքը փոխվում է ֆինանսական շուկայի իրավիճակից կախված։ 07.08.2026-ի դրությամբ․
- ՀՀ ԿԲ կուրսը՝ 404.26 RUB.
- Բանկերում վաճառքի նվազագույն արժեքը՝ 375 RUB.
- Վաճառքի առավելագույն արժեքը՝ 392.15 RUB.
Փոխարժեքի գրաֆիկում կարելի է հետևել, թե ինչպես է փոխվել 1 800 ՀՀ դրամի արժեքը ռուբլիով վերջին օրերի և շաբաթների ընթացքում։ Սա թույլ կտա ընտրել փոխանակման լավագույն պահը և պլանավորել ֆինանսական գործարքները։
Որքա՞ն է 1 800 դրամը ռուբլիով 07.08.2026-ի դրությամբ։
Ըստ ՀՀ ԿԲ տվյալների՝ 404.26 RUB.
Առցանց փոխարկիչը թույլ է տալիս արագ հասկանալ, թե որքա՞ն է 1 800 դրամը ռուբլիով 07.08.2026-ի դրությամբ, ինչպես նաև պաշտոնական փոխարժեքով հաշվարկել ցանկացած այլ գումար։ Ծառայությունը ցույց է տալիս ոչ միայն ՀՀ ԿԲ տվյալները, այլ նաև բանկերի առաջարկները, ինչը հնարավորություն է տալիս ընտրել ամենաշահավետ տարբերակը։

1 800 Armenian drams in rubles
As of 07.08.2026, 1 800 Armenian drams equal 404.26 rubles according to the Central Bank of Armenia exchange rate. The online converter helps you calculate any amount from AMD to RUB. For currency exchange, you can compare bank offers: selling from 375 to 392.15֏.
400.98
404.26
The value of 1 800 Armenian drams changes depending on the financial market situation. As of 07.08.2026:
• Central Bank of Armenia rate: 404.26 RUB.
• Minimum selling rate in banks: 375 RUB.
• Maximum selling rate: 392.15 RUB.
On the exchange rate chart, you can track how the value of 1 800 Armenian drams in rubles has changed over the past days and weeks. This allows you to choose the best moment for exchange and plan financial operations.