AFM-ը գործարկել է LinkedIn-ի պաշտոնական էջը
AFM-ը պաշտոնապես գործարկել է LinkedIn-ի՝ իր կորպորատիվ էջը։ Այն խոշորագույն մասնագիտական սոցիալական ցանց է:
AFM-ի LinkedIn-յան նոր էջը կդառնա հաղորդակցության լրացուցիչ խողովակ մասնագիտական համայնքի՝ բանկային մասնագետների, ներդրողների, գործարարների, վերլուծաբանների և բոլոր նրանց համար, ովքեր հետաքրքրված են Հայաստանի ֆինանսական շուկայով:
Էջում հրապարակվելու են.
1. բանկային ապրանքների և շուկայի վերաբերյալ AFM-ի վերլուծություններն ու հետազոտությունները,
2. կարևորագույն ֆինանսական նորությունները և կարգավորող փոփոխությունները,
3. ավանդների, վարկերի, քարտերի և ներդրումային գործիքների փորձագիտական վերլուծությունները,
4. հարթակի թարմացումները և AFM-ի նոր ծառայությունները:
LinkedIn-ի մեկնարկը տրամաբանական քայլ է AFM-ի՝ որպես բաց և թափանցիկ ֆինանսական էկոհամակարգի զարգացման գործում, որն ուղղված է ոչ միայն անհատ օգտատերերին, այլև մասնագիտական հանրույթին:
Բաժանորդագրվե՛ք AFM-ի պաշտոնական LinkedIn էջին և հետևեք թարմացումներին՝ ձեզ հարմար մասնագիտական ձևաչափով։

AFM запустил официальный LinkedIn-аккаунт
AFM официально вышел в LinkedIn - запущена корпоративная страница платформы в крупнейшей профессиональной социальной сети.
Новый LinkedIn-аккаунт AFM станет дополнительным каналом коммуникации с профессиональным сообществом: банковскими специалистами, инвесторами, предпринимателями, аналитиками и всеми, кто интересуется финансовым рынком Армении.
На странице будут публиковаться:
1. аналитика и исследования AFM по банковским продуктам и рынку,
2. ключевые финансовые новости и регуляторные изменения,
3. экспертные разборы вкладов, кредитов, карт и инвестиционных инструментов,
4. обновления платформы и новые сервисы AFM.
Запуск LinkedIn - логичный шаг в развитии AFM как открытой и прозрачной финансовой экосистемы, ориентированной не только на частных пользователей, но и на профессиональное сообщество.
Подписывайтесь на официальный LinkedIn-аккаунт AFM и следите за обновлениями в удобном профессиональном формате на платформе LinkedIn․